Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Školení a Semináře

Analýza dat v MS EXCEL

Tvorbu tabulek v Excelu ovládá spousta lidí, ale jen málo z nich v něm dokáže efektivně analyzovat data. Dobrá znalost kontingenčních tabulek, pokročilých funkcí a různých triků vám práci v Excelu značně zjednoduší a zefektivní.

Vývoj reportů v MS EXCEL - automatizace načítání dat

I v Excelu lze vytvářet profesionální, automaticky generované reporty a dashboardy a ušetřit tak čas na důležitější a zajímavější činnosti, třeba samotnou analýzu získaných dat.

Excel pro začátečníky
Nové

Tento kurz můžete snadno absolvovat online. Jedeme v klidu, zaměřujeme se na praxi. Po tomhle kurzu se z vás zatím nestane excelovský mág, ale uděláte k tomu první krok.

Středně pokročilý Excel
Nové

Kurz pro toho, kdo s Excelem trochu pracuje, ale potřebuje jít dál.
Dva dny reálných příkladů, praktických ukázek a chytrých fíglů. Probereme kontingenční tabulky; grafy; funkce SVYHLEDAT, SUMIFS, COUNTIFS, KDYŽ, IFS, XLOOKUP; podmíněné formátování; klávesové zkratky a spoustu dalšího.

Excel prakticky
Nové

Excel prakticky shrnuje v jednom dni všechny postupy vhodné pro toho, kdo už s Excelem něco umí, ale potřebuje jít dál. Po jeho absolvování by Vás v Excelu nemělo nic zásadního zaskočit.

Makra a VBA pro neprogramátory
Nové

Po tomto školení se z Vás nestane supervývojář. Budete ale schopni rozumět logice maker a využít je pro zrychlení své práce. Naučíte se základy maker (a VBA) a jejich praktické využití.

Excel pro labužníky
Nové

Tento kurz je určený pro toho, kdo už má Excel dobře ochočený, ale chtěl by se naučit pokročilé užitečné funkce. Na kurzu možná zjistíte, že Excel znáte méně, než si myslíte.

Nevíte si rady s výběrem kurzu?

Napište nám