Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Otevřené kurzy

Školení a Semináře

Aktuálně nemáme vypsané žádné otevřené kurzy pro jednotlivce. Podívejte se ale, jaké workshopy a semináře můžeme zorganizovat přímo pro vaší firmu - u nás, u vás nebo online.

Všechny kurzy nabízíme online nebo prezenčně, podle toho, co nám zrovna umožní nařízení vlády v souvislosti s koronavirem.

Na našich praktických a koncepčních workshopech budete samostatně pracovat na reálných byznysových zadáních a projektech z prostředí Business Intelligence. Naučíme vás analyticky přemýšlet, ukážeme vám, jak si data pro analýzu správně připravit,  jak je správně vizualizovat a všeobecně, jak z dat vytěžit reálnou byznysovou hodnotu. Pomůžeme vám posunout vaše analytické schopnosti o level výš a díky tomu zvládnete řešit nové datové výzvy a složitější komplexní úlohy.

Školíme manažery, controllery, analytiky, vývojáře a vůbec všechny, kteří již s daty dlouhodobě pracují a potřebují  poradit,  jak maximalizovat jejich význam v konkrétní oblasti firmy, chtějí nastavit optimální datový přístup, řídit byznys podle čísel a ne na základě dojmů a jsou zastánci data driven přístupu.

Pro dosažení maximální interaktivity školení je maximální počet účastníků:

Cena u školení vypsaných pro jednotlivce je za jeden den školení 8 500,-Kč + DPH /za osobu. Pro otevření kurzu jsou potřeba minimálně 4 přihlášené osoby.

Kde učíme

Podívejte se i na naše školení pro firmy.

Školení pro firmy

Nevíte si rady s výběrem kurzu?

Napište nám