Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Reference

Co na to říkají naši klienti

Martin Tesař, Manager, Customer Life Cycle Management, E.ON Energie, a.s.

"Kolegové byli ze školení nadšení. Informace padli na plodnou půdu a moooc děkujeme Jakubovi že si našel čas a přijel na jih Čech se podělit o své praktické zkušenosti. Skvěle připravená prezentace a úžasně podaná."

Martin Křivánek - HR Analyst, Human Resources, PIERBURG s.r.o.

"Účastníkům se líbily nové trendy v designu informací.  Výhodou tohoto školení je skutečnost, že praktické dopady jsou ihned vidět. Já osobně jsem změnil jeden z našich HR reportů a hned jsem měl pozitivní zpětnou vazbu od jednatele společnosti. "

Pavel Šlechta - Finance & IT, Controlling Team Leader, Kiekert-CS, s.r.o.

"Kolegové byli velmi spokojení jak s tempem probírané látky, tak možností testování v rámci workshopů. Dozvěděli jsme se spoustu novinek, které, věřím, budeme schopni využít v naši denní práci."

Analyst IT, Komerční banka, a.s.

"Celkově dobrý dojem, bavilo mne to :)."

Správce IS, HAJDIK a.s.

"Pozitivní dojmy, praktické příklady."

Vrchní ministerský rada, Ministerstvo zemědělství

„Příjemná, tvůrčí, týmová spolupráce.“

Controller, THERMAL-F, a.s.

„Výborné a srozumitelné.“

Za Tým BI Reporting České spořitelny a.s. Jiří Macourek

„Firma Dolphin Consulting nám dlouhodobě poskytuje celou řadu školení. V poslední době se jednalo zejména o školení Cognos (Report studio, dashboarding), Framework Manager a design reportu. Účastníci školení sivelmi chválí profesionální přístup, workshopový způsob výuky a využitelnost naučených znalostí v praxi.“

Luboš Mrázek

„Společnost dolphin consulting v posledních letech poskytovala školení několika Business Intelligence týmům pod mým vedením v oblasti bankovnictví a farmaceutického průmyslu, a to jak školení technologických, tak i obecných. Semináře měly u účastníků velmi pozitivní ohlasy a byli jsme s nimi spokojení.“

Rado Smolka, podnikatel

“Na letnú BI akadémiu som  prišiel ako online analytik, aby som porozumel agilnému prístupu práci s veľkými dátami a ich vizualizácii. Jakub je človek s obrovskými skúsenosťami, ktoré ale vedel podať ďalej čo pri kurzoch nebýva vždy samozrejmé. Okrem toho som na kurze stretol ľudí pracujúcich pre veľké domáce aj zahraničné firmy, z ktorých každý riešil úplne unikátne problémy, a tak som sa vždy dozvedel viac aj ja. Určite odporúčam”.