Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Naši lektoři

Naším hlavním cílem je pomáhat klientům plavit se mořem dat a objevovat v něm poklady, díky kterým mohou zvýšit svou výkonnost.

V našem případě kovářova kobyla nechodí bosa. Každý z nás je specialistou na určitou oblast zajištění vzdělávacího programu. Není nás ani málo, takže jsme zastupitelní, a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup. Máme více než 15 let zkušeností  s prací kolem dat od jejich extrakce ze zdrojových systémů až po vizualizaci formou reportů a dashboardů. Rádi se s vámi o naše znalosti podělíme a pomůžeme vám vychovat samostatný analytický a vývojový tým.

Jakub Holubec

Jakub Holubec

Lektor, poradce a kouč
Jakub má více než 15 let zkušeností s vývojem reportů a dashboardů, je zkušený lektor, jehož semináři a workshopy prošlo více než 500 účastníků. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, Wüstenrotu, Škodě auto, Sanofi Aventis E.ON. a mnohých dalších. Jakub školí v českém a anglickém jazyce.

Jakub školí témata

Tomáš Kasl

Tomáš Kasl

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Tomáš je zkušený certifikovaný konzultant, který v Cognosu vyvíjel reporty pro společnosti jako Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, Sanofi Aventis, DHL, Sazka nebo RWE. Jeho semináři již prošlo více než 150 účastníků. Tomáš školí v českém a anglickém jazyce.

Tomáš školí témata

Kamila Vondráčková

Kamila Vondráčková

Lektorka a konzultantka
Kamila má bohaté zkušenosti se zpracováním, analýzou a prezentací dat v MS Excel. Několik let působila jako lektorka. Aktuálně působí na pozici analytičky a konzultantky. Školí výhradně technologii MS Excel.

Kamila školí témata

Leoš Zavřel

Leoš Zavřel

Senior BI konzultant a lektor
Leoš má bohaté zkušenosti s implemantací reportingových nástrojů. V současné době pracuje na reportingových projektech pro Wüstenrot, MBtech, Ministerstvo zemědělství nebo Úřad pro civilní letectví. Leoš školí v českém a anglickém jazyce.

Leoš školí témata

Petr Kolář

Petr Kolář

Senior BI konzultant a lektor
Petr má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat a reportingem. Implementoval Power BI reporting v globální firmě CEMEX, dále působil ve společnostech jako Metrostav Group, ŠKODA Auto, CK Fischer, Philip Morris ČR nebo Energizer Czech. Má 20 let zkušeností s výukou mnoha SW, je certifikovaný lektor Microsoft a dále vyučoval SW firem Autodesk, Adobe, Corel, IBM, Bentley aj. Petr školí v českém a anglickém jazyce.

Petr školí témata

Zdeněk Chadima

Zdeněk Chadima

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Zdeněk je certifikovaný konzultant a specialista na Cognos s mnohaletou zkušeností ve vývoji reportingových řešení. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, DHL, Nokia, RWE, AVG a další.

Zdeněk školí témata