Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Naši lektoři

Naším hlavním cílem je pomáhat klientům plavit se mořem dat a objevovat v něm poklady, díky kterým mohou zvýšit svou výkonnost.

V našem případě kovářova kobyla nechodí bosa. Každý z nás je specialistou na určitou oblast zajištění vzdělávacího programu. Není nás ani málo, takže jsme zastupitelní, a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup. Máme více než 15 let zkušeností  s prací kolem dat od jejich extrakce ze zdrojových systémů až po vizualizaci formou reportů a dashboardů. Rádi se s vámi o naše znalosti podělíme a pomůžeme vám vychovat samostatný analytický a vývojový tým.

Jakub Holubec

Jakub Holubec

Lektor, poradce a kouč
Jakub má více než 15 let zkušeností s vývojem reportů a dashboardů, je zkušený lektor, jehož semináři a workshopy prošlo více než 500 účastníků. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, Wüstenrotu, Škodě auto, Sanofi Aventis E.ON. a mnohých dalších. Jakub školí v českém a anglickém jazyce.

Jakub školí témata

Tomáš Kasl

Tomáš Kasl

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Tomáš je zkušený certifikovaný konzultant, který v Cognosu vyvíjel reporty pro společnosti jako Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, Sanofi Aventis, DHL, Sazka nebo RWE. Jeho semináři již prošlo více než 150 účastníků. Tomáš školí v českém a anglickém jazyce.

Tomáš školí témata

Michal Machata

Michal Machata


Michal má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat, reportingem, budováním datových skladů a datovou integrací. Implementoval reporting v Bawag Bank a České spořitelně. Dále budoval datový sklad v AXA pojišťovně, Intercars a Real time ODS v České spořitelně. Michal má velký rozsah školení. Ať už je to reportingový systém Cognos, ETL nástroje Oracle Data Integrator, Microsoft Azure Data Factory tak obecně zaměřená školení Moderní BI architektura, datové modelování či základní ETL principy.

Michal školí témata

Leoš Zavřel

Leoš Zavřel

Senior BI konzultant a lektor
Leoš má bohaté zkušenosti s implemantací reportingových nástrojů. V současné době pracuje na reportingových projektech pro Wüstenrot, MBtech, Ministerstvo zemědělství nebo Úřad pro civilní letectví. Leoš školí v českém a anglickém jazyce.

Leoš školí témata

Petr Kolář

Petr Kolář

Senior BI konzultant a lektor
Petr má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat a reportingem. Implementoval Power BI reporting v globální firmě CEMEX, dále působil ve společnostech jako Metrostav Group, ŠKODA Auto, CK Fischer, Philip Morris ČR nebo Energizer Czech. Má 20 let zkušeností s výukou mnoha SW, je certifikovaný lektor Microsoft a dále vyučoval SW firem Autodesk, Adobe, Corel, IBM, Bentley aj. Petr školí v českém a anglickém jazyce.

Petr školí témata

Kamila Bímová

Kamila Bímová

Lektorka a konzultantka
Kamila má bohaté zkušenosti se zpracováním, analýzou a prezentací dat v MS Excel. Několik let působila jako lektorka. Aktuálně působí na pozici analytičky a konzultantky. Školí výhradně technologii MS Excel.

Kamila školí témata

Zdeněk Chadima

Zdeněk Chadima

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Zdeněk je certifikovaný konzultant a specialista na Cognos s mnohaletou zkušeností ve vývoji reportingových řešení. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, DHL, Nokia, RWE, AVG a další.

Zdeněk školí témata