Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Naši lektoři

Naším hlavním cílem je pomáhat klientům plavit se mořem dat a objevovat v něm poklady, díky kterým mohou zvýšit svou výkonnost.

V našem případě kovářova kobyla nechodí bosa. Každý z nás je specialistou na určitou oblast zajištění vzdělávacího programu. Není nás ani málo, takže jsme zastupitelní, a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup. Máme více než 15 let zkušeností  s prací kolem dat od jejich extrakce ze zdrojových systémů až po vizualizaci formou reportů a dashboardů. Rádi se s vámi o naše znalosti podělíme a pomůžeme vám vychovat samostatný analytický a vývojový tým.

Jakub Holubec

Jakub Holubec

Lektor, poradce a kouč
Jakub má více než 15 let zkušeností s vývojem reportů a dashboardů, je zkušený lektor, jehož semináři a workshopy prošlo více než 500 účastníků. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, Wüstenrotu, Škodě auto, Sanofi Aventis E.ON. a mnohých dalších. Jakub školí v českém a anglickém jazyce.

Jakub školí témata

Tomáš Kasl

Tomáš Kasl

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Tomáš je zkušený certifikovaný konzultant, který v Cognosu vyvíjel reporty pro společnosti jako Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, Sanofi Aventis, DHL, Sazka nebo RWE. Jeho semináři již prošlo více než 150 účastníků. Tomáš školí v českém a anglickém jazyce.

Tomáš školí témata

Leoš Zavřel

Leoš Zavřel

Senior BI konzultant a lektor
Leoš má bohaté zkušenosti s implemantací reportingových nástrojů. V současné době pracuje na reportingových projektech pro Wüstenrot, MBtech, Ministerstvo zemědělství nebo Úřad pro civilní letectví. Leoš školí v českém a anglickém jazyce.

Leoš školí témata

Veronika Slobodová

Veronika Slobodová

Lektorka, konzultantka
Veronika má bohaté zkušenosti jako lektorka reportovacích nástrojů. Kromě češtiny může vést školení i ve slovenštině, angličtině a francouzštině. Vedla školení ve společnostech Sanofi, Zentiva, Pierre-Fabre, Promed a další.

Veronika školí témata

Jiří Niederle

Jiří Niederle

Lektor a konzultant
Jiří má bohaté zkušenosti se zpracováním, analýzou a prezentací dat. Jiří pracoval jako marketingový manažer pro společnosti Terumo Corp., Wyet, Herbacos Bofarma nebo Siemens. Aktuálně působí na pozici senior konzultanta a analytika ve společnosti dolphin consulting.

Jiří školí témata

Zdeněk Chadima

Zdeněk Chadima

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení
Zdeněk je certifikovaný konzultant a specialista na Cognos s mnohaletou zkušeností ve vývoji reportingových řešení. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, DHL, Nokia, RWE, AVG a další.

Zdeněk školí témata