Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Doprovodný obrázek

Individualizace vzdělávání

Velkým tématem je INDIVIDUALIZACE vzdělávání a to mnohdy přímo „na place“, kde je potřeba současně vnímat potřeby jak jednotlivce, tak i týmu. Jak své lekce individualizují nejčastěji naši lektoři?

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Jak správně reagovat na komplimenty

Proč něčeho tak nenáročného, jako je kompliment, nevyužíváme v životě častěji? Tahle transakce je přitom win win pro obě strany. Svou porci odměny si neodnáší jen ten, kdo kompliment dostane, ale i ten, kdo ho vysloví. Pochvala stimuluje náš mozek dávkou příjemné sebedůvěry, potěší nás a motivuje zvládnout něco, co se nám ještě před pár vteřinami zdálo nezvládnutelné.

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Jak z online vzdělávání vytěžit maximum

V loňském roce se nejen naše životy, ale i firemní vzdělávání přesunulo do online prostoru. Pandemie postupně přetváří svět práce a přístup k ní. Zatímco v první covidové vlně se lidé mobilizovali a mnohdy vykazovali i vyšší aktivitu než obvykle, ta druhá většinu snahy „naředila“.

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Co na Vás ví velký bratr ze supermarketu?

Věrnostní karty jsou v dnešní době velkým hitem a nabízí je téměř všechny menší i větší obchody, supermarkety, restaurace, kavárny a další subjekty. Pro zákazníka je výhoda v tom, že díky nim může občas dostat nějakou tu slevu. Obchodník má zase větší šanci, že příště zákazník zamíří opět k němu, ab…

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Jaký jazyk pro seminář či workshop zvolit

Naše semináře a workshopy jsou maximálně variabilní. Z katalogu BI akademie si můžete z již připravených školení sami rovnou sestavit své vzdělávací menu. Jsme ale také schopní jednotlivá školení upravit podle vašich konkrétních požadavků a připravit vám tak vzdělávací program na míru. Po krátké přípravě - customizaci můžeme školit na vašich datech a IT prostředí v prostorách zákazníka nebo u nás ve školícím centru.

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Self-servis mýtus

Self-service BI nástroje jako Tableau, QlikView, Microsoft PowerBI a další zažívají velký rozmach. Umožňují lidem z byznysu, aby sami bez hlubších technických znalostí jednoduše analyzovali svá data a vytvářeli reporty a vizualizace, na které předtím – když je chtěli od IT – museli čekat měsíce. Osobně to považuji za skvělé, těmto nástrojům fandím a intenzivně zvažujeme, který z nich (kromě Microsoft BI, které už implementujeme) bychom měli přidat do portfolia podporovaných technologií.

Pokračování článku

Doprovodný obrázek

Proč se zabývat designem informací?

Reportingem se ve společnosti standardně zabývají desítky až stovky lidí – pracovníci financí, controllingu, IT, obchodu, marketingu, Business Intelligence (BI) a další. Tito lidé většinou disponují skvělými znalostmi svého oboru i nástrojů pro tvorbu reportů, ať už se jedná o Microsoft Excel nebo p…

Pokračování článku

INSPIRACE do Vašeho e-mailu

Pozvánky na kurzy a konference, newslettery se zajímavým obsahem, články na aktuální témata, nejnovější trendy. Teď už Vám nic neunikne. Ochrana osobních údajů.

*
*
*